W firmie BioEko System stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych usług ale również na dokładne poznanie oczekiwań naszych klientów oraz maksymalne zaangażowanie w proces budowy i konserwacji. 

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, sprzedaży oraz montażu przydomowych ekologicznych oczyszczalni ścieków oraz systemów odprowadzających wodę deszczową. Oferujemy oczyszczalnie z certyfikatem europejskim CE oraz zgodne z normą PN-EN 12566-3+A1. Posiadamy niezbędny sprzęt techniczny. Pracujemy na materiałach najwyższej jakości dających gwarancje niezawodności.

Pracujemy na materiałach najwyższej jakości, znanych i cenionych producentów, ponieważ zależy nam na najwyższej jakości.

Nasz zespół


Remigiusz Feter

Inżynier ochrony środowiska. Zadba o wybór odpowiedniej oczyszczalni wg. jakości i ceny oraz warunków wodno-gruntowych. Pomoże w doborze odpowiednich systemów odprowadzających deszczówkę.  


Ryszard Chojnacki

Kierownik budowy z uprawnieniami budowlanymi. Posiada ponad wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu robót budowlanych w kraju i za granicą. Zadba o dokumentacje oraz o odpowiednie wykonanie prac budowlanych na twojej działce.


Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem !BioEko System montaż, projekt i sprzedaż przydomowych oczyszczalni ścieków, szamb ekologicznych, systemów odprowadzania wody deszczowej, zagospodarowanie ogrodów woj. kujawsko-pomorskie